New for rent

For rent: De Factorij 32C, 1689 AL Zwaag

€600 /mo
Type of residence Office
Plot size 119 m²
Total floor area 65 m²
Acceptance Immediately
Status New for rent

Note

General

Representatieve praktijk-/kantoorruimte op goed bereikbare locatie in Zwaag

Een ideale kans voor ondernemers die op zoek zijn naar een betaalbare, representatieve en direct inzetbare locatie voor hun dienstverlening.
Of het nu gaat om een schoonheidssalon, kapsalon, nagelstudio, praktijkruimte, coaching, administratiekantoor of andere dienstverlenende activiteiten – deze ruimte biedt de fle... More info
  • Features

    All characteristics
    Type of residence Office
    Construction period 2000
    Status New for rent
    Offered since 19 May 2026
  • Location

Features

Offer
Reference number 559
Asking price €600 per month
Deposit €1,800
Furnishing Optional
Status New for rent
Acceptance Immediately
Offered since 19 May 2026
Construction
Type of residence Office
Type of construction Existing estate
Construction period 2000
Surfaces and content
Plot size 119 m²
Floor area 65 m²
Layout
Number of floors 1
Outdoors
Location Industrial area
Features
Number of parking spaces 1

Description

Of het nu gaat om een schoonheidssalon, kapsalon, nagelstudio, praktijkruimte, coaching, administratiekantoor of andere dienstverlenende activiteiten – deze ruimte biedt de flexibiliteit om uw onderneming professioneel te laten groeien.

Waarom deze ruimte interessant is:
-Direct beschikbaar en instapklaar voor diverse gebruiksdoeleinden
-Zeer betaalbare huur in verhouding tot het geboden potentieel
-Geschikt voor zelfstandige ondernemers en startende concepten
-Gelegen op een professioneel en rustig bedrijventerrein
-Gratis parkeren en goede bereikbaarheid voor klanten

LIGGING
De ruimte is gelegen op bedrijventerrein De Factorij in Hoorn, een gevestigde en goed bereikbare locatie met een mix van bedrijvigheid en dienstverlening.
De ligging is strategisch ten opzichte van de uitvalswegen richting de A7 (Amsterdam – Leeuwarden), waardoor de locatie uitstekend bereikbaar is voor zowel klanten als leveranciers. Daarnaast is er in de directe omgeving voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Het centrum van Hoorn ligt op korte afstand, waardoor alle stedelijke voorzieningen binnen handbereik zijn.